Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Orkestro VILNIAUS SINFONIETTA teatralizuotas koncertas ŠVENTINIS RETRO 

T 2016-12-28 19:00
COMPENSA koncertų salė
13.90 - 33.90
„Teatralizuotas vakaras: Šventinis Retro”

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“ žada teatrališką retro vakarą, kuriame klasikos ir elegancijos mėgėjai turės galimybę į muziką pažvelgti kitu kampu. Muzikos garsų spektaliui V. Lukočius ruošėsi ilgai, todėl tikina, kad neeiliniame metų renginyje yra paruošęs ne vieną teatrališkumo elementą, kurie koncertui suteiks dar didesnį žavesį.

„Retro laikotarpis – vienas gražiausių muzikos istorijoje...“, - tikina šventinio koncerto atlikėjai, kurie kartu su „Vilniaus sinfonietta“ atliks specialiai šiam vakarui paruoštą programą. Kiekvieno atmintyje retro – tai rafinuota praeitis, kuri šiandien yra ištraukiama į dienos šviesą. Scenos profesionalai - Česlovas Gabalis, Justinas Lapatinskas, Lina Rastokaitė ir ypatingo balso savininkė Indraya naujam gyvenimui prikels žymiausius retro kūrinius, kurie nuskambėję prieš kelis dešimtmečius, šiame teatrališkame retro vakare suskambės iš naujo ir visiškai kitomis spalvomis.


Leiskite sau pasimėgauti ypatinga muzika ir jos sukurta nuotaika…

Dalyvauja:
Orkestras „Vilniaus sinfonietta“, dirigentas Vytautas Lukočius
Indraya
Lina Rastokaitė
Česlovas Gabalis
Justinas Lapatinskas
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Orkestro VILNIAUS SINFONIETTA teatralizuotas koncertas ŠVENTINIS RETRO  T 2016-12-28 19:00 COMPENSA koncertų salė 13.90 - 33.90
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:45
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Džiazo spalvos
Dysnos 4-3, Vilnius