Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nickelback

Š 2016-09-10 20:00
Kauno Žalgirio arena
50.00 - 140.00
Dešimtis milijonų įrašų pardavusi roko grupė NICKELBACK skelbia pasaulinį koncertinį turą, kurio metu rugsėjo 10 d. surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje - Kauno “Žalgirio” arenoje. Visus gruпpės 2016 m. koncertus “apšildo” Kanados rokeriai “Monster Truck”. Šio turo koncertai įvyks net 30 Europos miestų.

50 milijonų parduotų įrašų ir JAV žurnalo „Billboard“ suteiktas geriausios praėjusio dešimtmečio roko grupės titulas – tai tik pora įrodymų, kad NICKELBACK roko pasaulyje užima išskirtines pozicijas. NICKELBACK gali pasigirti dešimtimis muzikos apdovanojimų, visame pasaulyje populiariais hitais, pasirodymais didžiųjų roko festivalių scenose ir jau aštuoniais studijoje įrašytais albumais. Visame pasaulyje išgarsėjo 2001-aisiais – eterį sudrebinusiu hitu „How You Remind Me“, kuris pasiekė pirmąją vietą JAV perkamiausių singlų sąrašuose ir žurnalo „Billboard“ vėliau buvo pripažintas geriausiu dešimtmečio roko kūriniu. Daina buvo nominuota „Grammy“ statulėlei, tapo ir dažniausiai JAV radijo praėjusį dešimtmetį transliuotu kūriniu – eteryje ji skambėjo daugiau nei 1,2 milijono kartų ir iki šiol yra laikoma NICKELBACK vizitine kortele.

NICKELBACK sugrižįmą į Europą su galingu roko šou, geriausiai apibūdina grupės vokalisto Čado Kroegerio žodžiai: "Pasiruoškit Europa, mes sudrebinsime tave!”

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Abonementus prasitęsę klubo nariai perkasi bilietus nuo liepos 4d. Iki Rugpjūčio 1d. Nauji klubo nariai bilietus galės išsipirkti nuo rugsėjo 1d. Iki Rugsėjo 7d.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Nickelback Š 2016-09-10 20:00 Kauno Žalgirio arena 50.00 - 140.00
Svarbi informacija

Hot Ticket bilietas:
- Brangiausios kategorijos sėdimas bilietas pirmoje eilėje
- Suvenyrinė Nickelback laminuotė su juostele ant kaklo
- Išskirtinė Nickelback turo atributika
- Speciali registracija renginio vietoje

Early Entry bilietas:
- Stovimas bilietas
- Pirmenybė patekti į areną anksčiau už kitus stovimų bilietų turėtojus
- Suvenyrinė Nickelback laminuotė su juostele ant kaklo
- Išskirtinė Nickelback turo VIP atributika
- Speciali registracija renginio vietoje

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-110 sektorių viršutinėse eilėse už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti invalidumo pažymėjimą)
Nuolaidos: netaikomos

Įsigyk autobuso bilietą į šį koncertą.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius