Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAUJAMETIS KONCERTAS. ABBA ARRIVAL/ KILLER QUEEN/ THE BOOTLEG BEATLES

Š 2016-12-31 19:00
Kauno Žalgirio arena
27.00 - 62.00
NAUJAMETIS KONCERTAS
ABBA ARRIVAL
KILLER QUEEN
THE BOOTLEG BEATLES


Gruodžio 31 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje kartu pasitikti Naujuosius metus šiemet kviečia trys bene geriausios pasaulio tribute grupės – tai „The Bootleg Beatles“, „Killer Queen“ ir „ARRIVAL from Sweden“ su programa „The Music of ABBA“. Išskirtinio vakaro metu skambės tik geriausi ir žinomiausi legendinių grupių „The Beatles“, „Queen“ ir „ABBA“ kūriniai.
THE BOOTLEG BEATLES

Garsiojo Liverpulio ketvertuko tribute grupė „The Bootleg Beatles“ susikūrė 1980 metais  Londone ir per daugiau nei trisdešimt penkerius gyvavimo metus sugrojo jau daugiau kaip 4 tūkstančius koncertų. Keletas pasaulinių turnė, šeši kartai muzikos festivalyje „Glastonbury“, nesuskaičiuojami pasirodymai radijo ir televizijos eteryje bei anšlaginiai koncertai prestižinėje „Royal Albert Hall“ salėje – visa tai yra „The Bootleg Beatles“ vizitinė kortelė.

Šiuo metu grupėje groja: Adamas Hastingsas (J.Lennon), Steve‘as White‘as (P.McCartney), Stephenas Hillas (G.Harrison) ir Gordonas Elsmore‘as (R.Starr). Neįtikėtinai panašūs į originaliuosius savo pirmtakus, kiekviename savo koncerte „The Bootleg Beatles“ grąžina publiką į nostalgišką XX a. septintąjį dešimtmetį, kuomet milijonai gerbėjų ėjo iš proto dėl „Yesterday“, „Strawberry Fields Forever“, „Hey Jude“, „Something“, „Help!“, „Come Together“, „Let It Be“ ir daugybės kitų populiariausių „The Beatles“ dainų.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=t2Lglyb9ZGQ

KILLER QUEEN
Pirmieji grupės „Killer Queen“ koncertai įvyko 1993 m. birželio mėn. Londono universitete – ten pat, kur tikroji muzikos legenda – „QUEEN“ su nepakartojamu Freddy Mercury priešakyje, 1972 m. pradėjo savo karjerą.

Jau po poros metų „Killer Queen“ pasirodė Londono „Strand“ teatre ir atkreipė į save nacionalinės BBC televizijos dėmesį. 1999 m. garsioje Leicester aikštėje grupei buvo įteiktas „Geriausios pasaulio tribute grupės“ apdovanojimas. „Killer Queen“ muzikantai bendradarbiavo su daugeliu iškilių asmenybių, tarp kurių Fatboy Slim, Roger Taylor, Brian May ir Montserrat Caballe. 2005 metais, koncerto Rotterdamo „Ahoy“ stadione metu, jie buvo pastebėti ir pakviesti kartu su seru Bobu Geldofu pasirodyti jo rengiamame „Live Aid“ koncerte.

„Killer Queen“ vokalisto ir kitų narių panašumas į originaliuosius „Queen“ yra stebinantis, o viena populiariausių frazių jų pasirodymų recenzijose yra „Miražas ar Fredžio prisikėlimas?“, kas išties intriguoja. Koncerto Kaune metu skambės visos geriausios nemarios „Queen“ kūrybos dainos – „Too Much Love Will Kill You“, „Tie Your Mother Down“, „Somebody To Love“, „Crazy Little Thing Called Love“, „We Are The Champions“, „I Want To Break Free“, „Bohemian Rhapsody“ ir daugelis kitų geriausių visų laikų kūrinių.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=j7rY0kygi1k

ARRIVAL from Sweden („The Music of ABBA“)

Grupė susibūrė 1995 m. Goteborge, Švedijoje. Kolektyvas netruko pelnyti populiarumą ir tapti bene geidžiamiausia ABBA tribute grupe pasaulyje. Nuo savo įkūrimo pradžios „ARRIVAL from Sweden“ su koncertais apsilankė 55 šalyse ir dalyvavo įvairiuose televizijos ir radijo šou. Nuo 2007 m. grupė surengė 42 sėkmingus gastrolinius turus JAV bei koncertavo akompanuojant Bostono, San Francisko, Dalaso, Hiustono ir Atlantos simfoniniams orkestrams.

Koncertuose naudojami originalūs ABBA sceniniai kostiumai, kurie suderinti su Owe Sandstrom – būtent jis kūrė visus ABBA sceninius rūbus. Per pastaruosius 14 metų „ARRIVAL from Sweden“ grupės narių skaičius išaugo nuo 6 iki 12 žmonių, kurie atlieka 100% gyvą muziką. Grupės pasirodymuose groja tikri ABBA muzikantai, tai Finn Sjoberg (gitara) ir Roger Palm (būgnai), kurių atliekami klasikiniai ABBA kūriniai „Dancing Queen”, “Money Money Money”, “Waterloo”, “Super Trouper”, “Voulez Vous” skamba taip lyg scenoje butu tikroji ABBA.

Pasaulyje yra daug grupių atliekančių ABBA dainas, bet netgi oficialus ABBA fanų klubas pripažįsta, kad „ARRIVAL from Sweden“ yra geriausia ABBA tribute grupė pasaulyje.  Absoliučiai geriausia ABBA nuo ABBA laikų!

Su koncerto bilietu renginio dieną Jūsų laukia specialūs pasiūlymai nakvynei bei vakarienei viešbučiuose „Perkūno namai“ ir „Daugirdas“

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=5l-2TlobrXQ


O „Žalgirio“ arena Jums paruošė ypatingą ir tobulą Naujų metų vakarėlio pratęsimą!
Pasilinksminę „Žalgirio“ arenoje su geriausiais „The Beatles“, „Queen“ ir „ABBA“ hitais ir pasigrožėję  šventiniai fejerverkais, vakarėlį pratęskite su artimaisiais vakarieniaujant arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Čia Jums šefas paruošė ypatingus vakaro patiekalus, o muziką smagiam vakarėliui parinks DJ!
Daugiau informacijos gaukite ir staliukus rezervuokite tel. +37061432542,
el. p. info@salarestoranas.lt, www.zalgirioarena.lt ir susitiksime paskutinę metų dieną!
 

Renginio nuoroda: http://www.medusaconcert.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
NAUJAMETIS KONCERTAS. ABBA ARRIVAL/ KILLER QUEEN/ THE BOOTLEG BEATLES Š 2016-12-31 19:00 Kauno Žalgirio arena 27.00 - 62.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt

Koncertas vyks 2016 m. gruodžio 31 d. „Žalgirio” arenoje, Kaune.
Renginio pradžia: 19:00
Durys atsidaro: 17:30
Renginio trukmė:  5 val
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų

Su koncerto bilietu renginio dieną Jūsų laukia specialūs pasiūlymai nakvynei bei vakarienei viešbučiuose „Perkūno namai“ ir „Daugirdas“

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
MEDUSA CONCERT
MEDUSA CONCERT
V. Putvinskio g. 30a-3, Kaunas