Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MEDITACINIS KONCERTAS ''SUGRĮŽIMAS PRIE IŠTAKŲ'' SU AVI ADIR

S 2016-09-25 18:00
Pranciškonų rūmai
Įvykęs renginys
MEDITACINIS KONCERTAS “SUGRĮŽIMAS PRIE IŠTAKŲ” SU AVI ADIR

    Panirti į savo vidinį pasaulį šį rugsėjį kviečia Avi Adir - dainininkas ir multiinstrumentalistas iš Amsterdamo. Keliaudamas po pasaulį, Avi savo archajišku balsu ir instrumentų, tokių kaip Indijos bansurė, armėnų dudukas, graikų buzukis, japonų šakuhači, Egipto nėjus, sidabrinė fleita bei indėniška fleita, įvairove leidžia pasinerti į itin gilius potyrius.

    Avi pradėjo dainuoti ir groti gitara nuo 12 metų, subręsdamas kaip dainų autorius bei atlikėjas. Sulaukęs dvidešimties, jis ėmė gaminti bambukines fleitas ir studijuoti klasikinę indų Ragą pas visame pasaulyje garsų Indijos bansurės virtuozą Hariprasadą Čaurasiją, praturtindamas savo muzikinį talentą egzotiškų instrumentų spalvomis.

    Avi aplankys Vilnių jau trečią kartą, savo turo po Rytų Europą ir Rusiją metu, dovanodamas solo koncertą. Nepraleiskite galimybės pasileisti į sielos vartus atveriančią kelionę rugsejo 25-tą dieną Pranciškonų rūmuose, pačioje Vilniaus širdyje.

   „Muzika man yra įrankis darnai su savo tikrąja prigimtimi patirti. Esu čia tam jog pasidalinčiau spindinčiomis Dieviškos gyvenimo prasmės bangomis kartu su jumis “ - Avi Adir
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
MEDITACINIS KONCERTAS ''SUGRĮŽIMAS PRIE IŠTAKŲ'' SU AVI ADIR S 2016-09-25 18:00 Pranciškonų rūmai
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Trakų g. 9/1, II a. Vilnius Lietuva
Organizatorius