Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LOFTAS FEST 2016

Pn 2016-09-02 19:00 - Š 2016-09-03 23:59
Menų fabrikas Loftas
35.00 - 65.00
RUGSĖJO 2-3 D., MENŲ FABRIKE „LOFTAS“

Penktus metus Vilniaus Naujamiesčio rajone vykstantis vienintelis urbanistinis muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest“ šiemet visus kvies šūkiu „Creative City in the City“. Didžiulėje industrinėje buvusių ir vis dar veikiančių fabrikų teritorijoje festivalio metu rugsėjo 2-3 d., įsikurs miestas mieste, kuriame lankytojų lauks gausi koncertų ir pramogų programa padalinta į tris kategorijas – AUDIO, URBAN ir VISUAL.

AUDIO programoje – keturios muzikos scenos, kuriose gros tokios pasaulinės muzikos žvaigždės, kaip  GESAFFELSTEIN, britai DAUGHTER, FORMATION, KERO KERO BONITO, Tel Avivo indie folk grupė LOLA MARSH  ir žymiausi Lietuvos atlikėjai, pavyzdžiui, G&G SINDIKATAS. Taip pat vyks tarptautinė WHAT'S NEXT IN MUSIC? konferencija, subursianti įtakingiausius Europos muzikos industrijos profesionalus.

VISUAL programoje – lankytojų lauks kvapą gniaužianti pop up galerija po atviru dangumi – OPEN GALLERY. Išsidėsčiusi visoje festivalio teritorijoje ji pristatys įdomiausias menininkų instaliacijas, modernaus meno skulptūras, piešinius ant sienų ir t.t. Šioje programoje lankytojai ras ir menų sceną ART STAGE, kurioje vyks meno, šokio ir teatro pasirodymai. O kino gerbėjai bus laukiami CINEMA THEATRE erdvėje, kurioje įdomiausius pastarųjų metų filmus pristatys festivaliai „Kino pavasaris“ ir „Nepatogus kinas“.

URBAN programoje – lauks originaliausius Lietuvos dizainerius subursianti dizaino mugė UPTOWN MARKET, kurioje bus galima įsigyti unikalių mados ir interjero darbų. Šalia įsikurs ir FASHION AVENUE – joje visas dienas vyks mados kolekcijų pristatymai, dizaino dirbtuvės ir netgi bus galima pakeisti savo įvaizdį, pavyzdžiui, barzdaskučių studijoje. Erdvioje festivalio aikštėje lankytojai ras FAMILY KINGDOM – erdvę, kurioje laukiami visi, bet ypatingai šeimos su vaikais. Čia jų lauks tikrų tikriausias CIRKAS, taip pat interaktyvūs spektakliai bei kūrybinės dirbtuvės vaikams ir kitos pramogos.

Festivalyje nenusivils ir kompiuterinių žaidimų gerbėjai – jų lauks YUCCIES BUS STOPS – senuose autobusuose bus galima susipažinti su kompiuterinių žaidimų ir programėlių kūrėjais bei aistringiausiais žaidėjais, ir patiems išbandyti virtualios realybės žaidimus ir panašias interaktyvias pramogas. Nebus pamiršti ir maisto gurmanai – išalkusiaisias pasirūpins ilga skaniausių virtuvių alėja UPTOWN CUISINE.

Daugiau www.loftasfest.lt

Renginio nuoroda: http://www.menufabrikas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LOFTAS FEST 2016 Pn 2016-09-02 19:00 Menų fabrikas Loftas 35.00 - 65.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.
 
Durys atidaromos: ~19:00
Renginio pradžia: ~19:00
Daugiau: menufabrikas.lt
Renginio trukmė: 2016 09 02-03
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- su LOFTO Draugo kortele 20% nuolaida bilietui. (Kortelės numerį vestį į nuolaidos kodo laukelį)
- su Daily Card kortele 10% nuolaida bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.
-  su ISIC kortele 15 % nuolaida bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę)

Nuolaida negalioja penktadienio ir šeštadienio bilietams.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Švitrigailos g. 29 Vilnius Lietuva
Organizatorius