Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NETIKĖTA DAINA

S 2016-11-27 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
14.60 - 18.00
NETIKĖTA DAINA

VAIDA GENYTĖ,
vokalas
SERGEJUS KRINICINAS, gitara

Programa
G. Puccinio  arijos, F. Schuberto dainos, ištraukos
iš A. L. Webberio miuziklų, pjesės gitarai solo ir kt.


Dainininkės ir TV laidų vedėjos Vaidos Genytės bei gitaros virtuozo Sergejaus Krinicino programa apima platų žanrų bei stilių spektrą – nuo Renesanso epochos liutnės meistro Johno Dowlando kūrinio, kurio nevengia atlikti net roko dainininkas Stingas, G. Puccinio ir F. Schuberto opusų iki Andrew Lloyd.Webberio miuziklų ištraukų bei grupės „The Beatles“ dainų. Koncerte skambės ir įvairių žanrų – nuo baroko iki džiazo – pjesės gitarai solo.

Vaida Genytė koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra sukūrusi vaidmenis miuzikluose „Paryžiaus katedra“, „Žmogus iš La Mančos“, „Tadas Blinda“, „Ugnies medžioklė su varovais“. 2010 metais solistė dalyvavo Ravelo mieste (Italija) vykusiame tarptautiniame muzikos festivalyje „Canzoni del mondo“ („Pasaulio dainos“) ir laimėjo antrąją vietą, taip pat dalyvavo kitose koncertinėse programose Italijoje.

Vaikystėje V. Genytę išgarsino dainų „Čiunga čianga“ (iš animacinio filmo „Kateriukas“) ir „Sparnuotosios sūpynės“ atlikimai. Su pastaraja daina, būdama septynerių metų, mažoji dainininkė tapo konkurso „Dainų dainelė“ nugalėtoja.

Nuo 2005 metų V. Genytė dalyvauja TV projektuose, veda pramoginius renginius ir koncertus. Ji buvo LTV konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėja (2008 – 2012 metais), dalyvavo net keliuose LNK televizijos muzikinių šou projektuose „Žvaigždžių duetai“ (2008 metais su Alanu Chošnau laimėjo 2-ąją vietą), dainavo LTV muzikiniame projekte „Triumfo arka“ bei TV3 televizijos projekte „Chorų karai“. 2014 metais V. Genytė pasirodė LNK televizijos projekte „Šokiai ant ledo“ (su partneriu profesionaliu ledo šokėju Tomu Katukevičiumi).

Sergejus Krinicinas gitara groti pradėjo nuo 14 metų (pirmasis mokytojas buvo Jurgis Rimkevičius – klasikinės gitaros mokyklos Lietuvoje pradininkas). Atlikėjas baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją bei Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (doc. Juliaus Kurausko kl.), 2000 – 2002 metais stažavo Maskvoje pas legendinį Rusijos gitaristą ir pedagogą Aleksandrą Frauči.

S. Krinicinas koncertuoja solo ir įvairių ansamblių sudėtyse, yra Baltijos gitarų kvarteto narys. Jis grojo su Lietuvos, Kauno, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Klaipėdos kameriniais bei Lietuvos valstybiniu ir Kauno miesto simfoniniais orkestrais. 2000 – 2001 metais gitaristas surengė didelius koncertinius turus Vokietijoje bei Rusijoje.

Ypač puikių įvertinimų atlikėjas sulaukė 2005 metais po savo rečitalio tarptautiniame Andrés Segovia vardo gitaros festivalyje Ispanijoje. „J. S. Bacho Čakonos d-moll ir F. Tarregos „Venecijos karnavalo“ interpretacija tiek formos aiškumu, tiek stiliaus grynumu buvo gimininga A. Segovia manierai. Susirinkę į A. Segovia namą-muziejų klausytojai rečitalio metu pajuto visus nuostabius nepaprastai muzikalaus atlikėjo sugebėjimus, kuriuos jausmingai ir karštai įvertino“, – rašė Ch. Parrilla straipsnyje „Nuostabus Sergejaus Krinicino koncertas“ („Diario jaen“, 2005-11-22).

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
NETIKĖTA DAINA S 2016-11-27 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai 14.60 - 18.00
Svarbi informacija

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 10 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius Vilnius