Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ignas Maknickas

T 2017-02-15 19:00
Vaidilos teatras
5.50 - 46.00
2017 m. vasario 15 d. 19 val.

Ignas Maknickas

Kalifornijoje gimęs, bet Lietuvoje užaugęs pianistas Ignas Maknickas pirmąjį apdovanojimą pelnė būdamas vos devynerių, kai 2007-aisiais tapo Vilniuje vykusio Ketvirtojo J. S. Bacho jaunųjų pianistų konkurso laureatu. Po poros metų Druskininkuose jam buvo įteiktas konkurso-festivalio „Muzika be sienų“ Didysis prizas, o 2010-aisiais Ignas tapo 16-ojo B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso laureatu, laimėjo prizą už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą ir užėmė antrąją vietą tarptautiniame konkurse „Gradus ad Parnassum“ Kaune. Vėliau jis pelnė reikšmingų apdovanojimų dar keturiuose tarptautiniuose konkursuose.

Jaunasis pianistas yra koncertavęs įvairiuose Lietuvos miestuose ir dešimtyje užsienio šalių, o su orkestru pirmą kartą scenoje grojo būdamas devynerių. Po koncerto Nacionalinėje filharmonijoje (2011) dvylikametį pianistą lietuvių kritikai spaudoje pavadino „daug žadančia Lietuvos fortepijoninio meno asmenybe“ ir akcentavo jo „įgimtą muzikalumą, elegantišką grojimo manierą, puikų garsą ir natūralų scenos jausmą“.

Ignas yra dalyvavęs daugiau kaip dešimtyje meistriškumo kursų, kuriuos vedė žinomi atlikėjai, įskaitant lietuvius Mūzą Rubackytę ir Andrių Žlabį. Kartu su trimis broliais ir seserimi jis kiekvieną pavasarį Vilniuje organizuoja koncertus, kurių metu muzikuoja šeimyninis kvintetas: du fortepijonai, du smuikai ir violončelė.

Renginio nuoroda: http://www.vaidilosklasika.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Ignas Maknickas T 2017-02-15 19:00 Vaidilos teatras 5.50 - 46.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 10 % moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva