Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Graži ir ta kita'' | LARGO

K 2016-12-08 19:00
LARGO
8.00
Gruodžio 8 dieną, ketvirtadienį, Klaipėdos jaunimo teatro aktorės kviečia į Kaune koncertinėje erdvėje „Largo“ vyksiantį teatralizuotą koncertą „Graži ir ta kita“. Valandos trukmės nuotaikingą, saikingo sarkazmo ir šypsotis raginančios ironijos kupiną pasirodymą atlikėjos iki šiol jau spėjo pristatyti Vilniaus, Nidos, Palangos, Klaipėdos ir Šiaulių publikoms, kurios teigiamai įvertino šį kiekvieno žiūrovo humoro ribas tikrinantį testą.

„Graži ir ta kita“ – tai šešių merginų aktorių sukurtas projektas, kuris gali būti suprastas kaip instrumentinės ir vokalinės merginų grupės koncertas, ir tuo pačiu vaidybinis, socialinis scenos reiškinys arba performansas su puošniais kostiumais ir choreografiniais elementais.

Koncerto-spektaklio metu kalbama apie moterų ir vyrų santykius, abiejų lyčių stereotipus, problemas, kurios, pasak kūrėjų, vieniems yra neišsenkančios, kitiems – nesuprantamos, o viską suprasti būtina tiek, kiek ir visai nereikalinga. „Daugelis kasdienių mūsų situacijų iš tiesų yra vertos jeigu ne smagaus juoko, tai bent jau šiltos šypsenos“ – sako aktorės.

Koncerto-spektaklio kūrybiniame procese žaidžia instrumentai ir temos, o muzikos spalvos keičiasi taip greitai kaip ir moterų nuotaikos bei norai. Muzikinio žanro aktorės neapibūdina, jis kinta greitai ir neprognozuojamai – išgirsite nuo psichodelinio reivo iki progresyvaus roko, nuo nekultūringo repo iki seksualaus funk'o, nuo gražaus iki to kito...

Šešios merginos į sceną atsineša dvigubai tiek instrumentų, trigubai tiek sudaužytų širdžių, keturgubai daugiau - užkariautų. Visas „Graži ir ta kita“ pasirodymas yra paremtas originalia, pačių kūrėjų rašyta muzika bei tekstais. Scenoje dainuojama ir grojama gyvai.

Teatralizuotas koncertas „Graži ir ta kita“ bus rodomas jaukiuose renginių namuose LARGO, adresu Vaistinės skersgatvis/ Savanorių pr. 64, Kaunas, gruodžio 8 dieną, ketvirtadienį.

Renginio pradžia 19:00
Bilieto kaina 8 eur.

| Kūrybinė komanda |
Aktorės:
Neringa Krunglevičiūtė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.
Scenografija ir kostiumai: Renata Valčik
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Graži ir ta kita'' | LARGO K 2016-12-08 19:00 LARGO 8.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N14
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vaistinės skersgatvis/ Savanorių pr. 64 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Mano Festivalis VšĮ
Mano Festivalis VšĮ
Rygos g. 14-22 Vilnius 05240 Vilnius