Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

FALI PAVRI IR PETRAS GENIUŠAS

S 2016-12-11 18:00
Vaidilos teatras
11.00 - 46.00
2016 m. gruodžio 11 d., 18 val.

KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS
Fali Pavri
(fortepijonas), Indija, Didž ioji Britanija
Petras Geniušas
(fortepijonas), Lietuva

I dalis
Franz Schubert · Fantazija f-moll fortepijonui keturioms rankoms
Frédéric Chopin · Baladė nr. 1, skambina Fali Pavri
Maurice Ravel · „La valse“ (Valsas) keturioms rankoms

II dalis
Frédéric Chopin · Baladė nr. 3, skambina Petras Geniušas
John Mayer · „Calcutta-nagar“ (Kalkutos miestas), skambina Fali Pavri
George Gershwin · Kubietiška uvertiūra keturioms rankoms

Fali Pavri

Gimęs ir užaugęs Indijoje, šis pianistas į profesionaliąją sceną pakilo dar tebestudijuodamas Maskvos konservatorijoje, o įstojęs į doktorantūrą Karališkoje muzikos akademijoje Londone jau buvo spėjęs užsirekomenduoti ne vienoje Europos šalyje. Pastebėjęs šį talentingą atlikėją, žymusis violončelininkas Mstislavas Rostropovičius pakvietė Fali muzikuoti kartu, ir jie surengė dideles koncertines gastroles po įvairius Indijos miestus. Grįžęs iš jų pianistas surengė rečitalį „Perselio kambaryje“ Londone, o vėliau buvo kviečiamas į įvairias prestižines sales visame pasaulyje.
Fali yra universalus pianistas: su savo žmona violončelininke jis yra įkūręs duetą, scenoje pasirodo kaip „Rembrandt Piano Trio“ narys, koncertuoja su įvairiais orkestrais, instrumentininkais, dainininkais ir kompozitoriais. Viena iš jo aistrų – šiuolaikinė muzika. Bendradarbiaudamas su žinomais įvairių šalių kompozitoriais (Giles Swayne, Howard Skempton, Vera Stanojevic, William Sweeney, Joshua Feinberg, Mei-Fang Lin ir kt.), jis yra grojęs kai kurių jų kūrinių pasaulines premjeras. Daugumoje jo įrašytų albumų taip pat skamba šiuolaikinė muzika.
Šiuo metu F. Pavri dirba Škotijos karališkoje konservatorijoje. Studentams dėmesingas ir jų mylimas dėstytojas yra išugdęs ne vieną laurus tarptautiniuose konkursuose skynusį pianistą. Be to, visame pasaulyje – nuo Pietų Afrikos iki Estijos – jis reguliariai veda meistriškumo kursus.

Petras Geniušas

Tarp Lietuvos atlikėjų P. Geniušas išsiskiria muzikinių interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais, solistais ir dirigentais.
Tačiau klasikinio pianisto amplua jam per siauras, todėl neretai jį galima pamatyti ant scenos akompanuojantį dramos spektakliams, baletui ir net kabaretui, dalyvaujantį džiazo ir įvairius muzikos stilius kryžminančiuose projektuose. Jis nenuilstamai plečia savo muzikinį akiratį – nuo įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir elektronikos.
Grįžtamuoju ryšiu šie interesai praturtina ir Petro Geniušo klasikinio muzikavimo praktiką. Šalia išlavinto muzikinio skonio, technikos ir jautrumo garsui, tai, matyt, yra viena vertingiausių šio pianisto savybių.

Renginio nuoroda: http://www.vaidilosklasika.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
FALI PAVRI IR PETRAS GENIUŠAS S 2016-12-11 18:00 Vaidilos teatras 11.00 - 46.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 10 % moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Nuolaida negalioja pigiausios kainos (11 eur) kategorijai.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva