Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erica Jennings | Raudonplaukės turas | Vilnius

Pn 2016-10-28 21:30
Tamsta Klubas, Vilnius
15.00 - 20.00
Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis raudonplaukės albumo pristatymo turas yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Airių kilmės Erica yra viena geriausių dainininkių Lietuvoje, kurią žino ir maži, ir vyresnio amžiaus žmonės. Jos balsas per daugiau nei 18 metų yra nuskambėjęs kone visur, kur Lietuvoje yra girdima muzika.

Per tą laiką kai kurios dainininkės baigė karjerą, o kai kurios užaugo ir iškilo, tačiau Ericos savitumas ir nuoširdumas klausytojams visais laikais išliko artimas. Ji gyvena muzika ir tai yra jos vienintelė veikla nuo pat karjeros pradžios.

Su visa šia patirtimi šiemet ji pagaliau išleido debiutinį albumą „Leading Me Home“, kuriam dainas rašė remdamasi savo gyvenimu. Albumas susideda iš istorijų, kurių pati atlikėja ilgai nepripažino, vengė ar slėpė. Tačiau tai nėra skausmo ar išpažinties kupinas įrašas. Tai albumas apie pergalę, savo baimių pripažinimą ir grįžimą, kur jautiesi saugiausiai – namo.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje išpopuliarėjęs „Leading Me Home“, naujausias singlas su Vidu Bareikiu „The Perfect Time“, „You Always Told Me“ – tai tik šių metų Ericos kurti hitai. Tačiau šio turo metu ji atliks ir senesnių savo kūrybos dainų, kurias paniuniuotų dauguma lietuvių (pavyzdžiui, „Lovely Day“), ir mylimiausių koverių, kurie ją įkvepia.

Bene žymiausia raudonplaukė Lietuvoje Jus poromis ir šeimomis kviečia susitikti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose, jau visai netrukus!

Erica Jennings feat. Vidas Bareikis - The Perfect Time
https://www.youtube.com/watch?v=dfIeI32ifWA

Erica Jennings - Leading Me Home
https://www.youtube.com/watch?v=VcYUjbyRKE8
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Erica Jennings | Raudonplaukės turas | Vilnius Pn 2016-10-28 21:30 Tamsta Klubas, Vilnius 15.00 - 20.00
Svarbi informacija

Perkant sėdimą vietą, būtina vietų rezervacija:

Telefonais: (8-5) 212 4498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Nerezervavus, vietos parenkamos atsitiktine tvarka.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 70 min.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VŠĮ ''Dainuojanti lapė''
Fabijoniškių 69-21 Vilnius