Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erica Jennings | Kalėdinis koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje

Pr 2016-12-05 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia
25.00
Kalėdas kuria artimųjų šiluma, dėmesys, skoniai, kvapai ir garsai. Kalėdinė muzika viešosiose erdvėse ir namuose pradeda skambėti dar lapričio viduryje. Bene kiekvienas lietuvis tuo metu išgirsta bent jau Lietuvoje itin išpopuliarėjusį Kalėdinį hitą „Coming Home for Christmas“, kurį, beje, ilgainiui perdainavo ir užsienio atlikėjai.

Įkvėpta šios Kalėdinės dainos sėkmės Erica kasmet atranda ypatingą vietą, kurioje ji iš visos širdies sudainuoja dar šūsnį kone himnais tapusių savo kūrybos Kalėdinių dainų ir gerai žinomų koverių. Pavyzdžiui „White Christmas“, „All I Want for Christmas is You“ ir pan.

Šiemet Erica Jennings savo vienintelį Kalėdinį koncertą surengs sakrališkoje aplinkoje. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje skambės ne tik dainininkės parašyti šventiniai hitai, gerai žinomi koveriai, bet ir amerikietiškojo gospelo įkvėptos giesmės. Pavyzdžiui, „Eye is on the Sparrow“. Jas airių kilmės dainininkė atliks kartu su galingais pritariančiaisiais vokalais.

Taigi gruodžio 5 d. įvyksiantis Ericos Jennings Kalėdinis koncertas taip yra vadinamas ne tik dėl to, kad jis vyks prieš pat didžiąsias metų šventes, bet ir dėl to, kad programoje – daugybė ikoninių dainų skirtų būtent Kalėdoms.

„Tikiu, kad nėra gražesnės ir autentiškesnės vietos Vilniuje, kurioje galima koncertuoti ir sukurti ypatingą šventę visiems susirinkusiems nei Šv. Kotrynos bažnyčia“, – sako bažnyčios aplinką ir akustiką įvertinusi E. Jennings.

VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=qjkayxlH9B0&feature=youtu.be
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Erica Jennings | Kalėdinis koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje Pr 2016-12-05 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 18:45
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: TIK GRUODŽIO 1-2 D.  VISIEMS BILIETAMS TAIKOMA 20 PROC. NUOLAIDA*
*Nuolaida galioja pasirinkus kainos grupę "Kaina/20proc. nuolaida"

BILIETAI BRANGS!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius