Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Choro, baleto ir orkestro ansamblio ''Śląsk'' Gala koncertas

Š 2016-10-01 19:00
COMPENSA koncertų salė
Įvykęs renginys
Stanislovo Haudynos dainų ir šokių ansamblis „Śląsk”
Stanislovo Haudynos dainų ir šokių ansamblis „Śląsk” tai plataus meninio spektro kultūros organizacija, puoselėjanti nacionalinio paveldo tradicijas, skatinanti lenkų liaudies ir nacionalinį kūrybiškumą. Šis lenkų kultūros ambasadorius, sudarytas iš 100 choro, baleto ir orkestro artistų atlieka apie 120 koncertų per metus. „Śląsk” koncertavo daugiau nei 8 tūkst. kartų daugiau nei 25 milijonams žiūrovų 44 šalyse penkiuose žemynuose. Turėdamas turtingą koncertinį repertuarą ansamblis gali pasiūlyti gala koncertus, vokalinius – instrumentinius koncertus, edukacines programas, unikalius renginius, o taip pat koncertus derinamus pagal aplinkybes atsižvelgiant į konkrečius užsakovo poreikius.

Choro, baleto ir orkestro ansamblio "Śląsk” Gala koncertas – koncertas pristatantis nacionalinės kultūros grožį regioninio paveldo kontekste. Renginio visumą sudaro liaudies dainos ir šokiai, būdingi įvairiems Lenkijos regionams praturtinti nacionalinių šokių choreografija. Koncerto dinamika ir spalvingi sceniniai kostiumai nukels žiūrovą į vaizdingą liaudies kultūros pasaulį. Gyvybingumas, išraiška ir profesionalumas – skiriamieji gala koncertų, kurie yra Ansamblio meninės veiklos esmė, bruožai.

Renginio nuoroda: http://www.polskidom.lt/index.php/pl/aktualnosci/kalendarz-imprez/578-slask.html

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Choro, baleto ir orkestro ansamblio ''Śląsk'' Gala koncertas Š 2016-10-01 19:00 COMPENSA koncertų salė
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~80 minučių
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva