Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

CHORAS ''BREVIS''

S 2016-10-23 18:00
Vaidilos teatras
8.00 - 46.00
2016 m. spalio 23 d., 18 val.

Choras „Brevis“
Meno vadovas ir dirigentas –
Gintautas Venislovas
Lietuva

Įvairių epochų chorinė muzika: Nicolas Gombert, Tomás Luis de Victoria, Henry Purcell, Hugo Wolf, Charles Villiers Stanford, William Henry Harris, Bo Holten, Vaclovas Augustinas, Vytautas Miškinis, Linas Rimša, Jaakko Mäntyjärvi, Jesús Eguiguren Echevarría, Xabier Sarasola.

Choras „Brevis“

Nuo 1990 metų gyvuojantis kolektyvas pastaruosius du dešimtmečius yra vienas ryškiausių vardų Lietuvos chorinio dainavimo erdvėje. Choras „Brevis“ yra laimėjęs daugiau kaip 40 apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje, o 2003 metais iškovojo Europos chorinio dainavimo didįjį prizą (European Grand Prix for Choral Singing) – aukščiausią mėgėjų chorams skiriamą apdovanojimą Europoje.
Maždaug 25 dainininkus jungiantis choras yra surengęs daugybę įspūdingų solinių koncertų ir dalyvavęs kone visų įmanomų žanrų projektuose – nuo operų ir miuziklų iki roko ir džiazo. Kolektyvas yra pristatęs įvairių Lietuvos ir užsienio kompozitorių chorinės muzikos premjeras, dainuoja daug šiuolaikinių kūrinių.
Renesanso ir baroko muziką choras arba iš jo dainininkų bei kviestinių vokalistų suformuoti ansambliai dažniausiai atlieka su violončelininko Dariaus Stabinsko suburtu konsortu „Brevis“, kuriame groja muzikantai iš įvairių šalių – nuo Latvijos iki Meksikos.
Choro meno vadovas ir dirigentas Gintautas Venislovas prie kolektyvo vairo stojo 1993 metais. Trijų tarptautinių chorų konkursų komisijos jam yra skyrusios geriausio dirigento prizus, o pastaruosius 15 metų jis pats reguliariai kviečiamas dirbti konkursų žiuri. Be to, G. Venislovas reiškiasi kaip kompozitorius: jis yra parašęs kūrinių vaikų ir suaugusiųjų chorams, aranžavęs dešimtis įvairiausių žanrų kompozicijų.

Renginio nuoroda: http://www.vaidilosklasika.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
CHORAS ''BREVIS'' S 2016-10-23 18:00 Vaidilos teatras 8.00 - 46.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 10 % moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Nuolaida negalioja pigiausios kainos (8 eur) kategorijai.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva