Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BAYAN MIX 10 metų/ БАЯН MIX 10 ЛЕТ

T 2016-11-09 19:00
Vilniaus kongresų rūmai
16.00 - 31.00
Programos pavadinimas: « Bajan MIX 10 metų »

Grupė «Bajan MIX»
Senovės išminčiai teigė – viskas kas yra nuostabu – reta. O tikrosios vertybės iš tikrųjų neįkainojamos. Jūsų dėmesiui mes pristatome unikalų projektą – Bajan MIX – instrumentinis duetas, kuris išgarsėjo Rusijoje ir toli už jos ribų. Duetas yra gerai žinomas Europoje savo kvapą gniaužiančiai gyvais pasirodymais. Šiam duetui nėra lygių estradoje, šis duetas vienintelis ir nepakartojamas!
Duetas buvo sukurtas 2006 metais ir iškarto užkariavo populiarumą. Tai nenuostabu, juk jis susideda iš dviejų muzikantų žvaigždžių, tikrieji virtuozai ir tiesiog pašėlusių vaikinų!
Dueto įkūrėjas ir lyderis – Sergej Vojtenko. Stebina daugybė jo titulų ir regalijų, štai kelios jų: Rusijos Tarpregioninės bajanistų ir akordeonistų asociacijos viceprezidentas, tarptautinio festivalio „Vivat Bajan!“ meno vadovas, Rusijos nusipelnęs artistas, daugelio tarptautinių apdovanojimų– sidabrinio ordino „Tarnavimas menui“, sidabrinio ordino „Už nuopelnus Tėvynei kultūros srityje“ laureatas. Taip pat jis yra apdovanotas Italijos prezidento medaliu „Už įspūdingus pasiekimus atlikime“ ir yra laikomas 2018 m. futbolo pasaulio Čempionato ambasadoriumi Rusijoje.
Kitas dueto muzikantas – Sergej Kotkov – jaunas ir talentingas bajanistas, kuris jau spėjo pasiekti neįtikėtinų aukštumų atlikimo meistriškume. Jo kūryba pažymėta daugeliu apdovanojimu – taip pat medaliu „Už tikėjimą ir gėrį“.
Abu atlikėjai daug kartų tapo Rusijos ir tarptautinių festivalių ir konkursų prizininkais ir diplomantais – jiems negailėjo aplodismentų Italijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Olandijoje, juos nuoširdžiai priėmė Kinijoje, Kosta-Rikoje, Kanadoje, Šveicarijoje, Anglijoje, Prancūzijoje.
Juos kviečia Kremlius į pačios aukščiausios klasės vyriausybės renginius – jiems dalyvaujant, vyko aukščiausio lygio susitikimų G8, G20, ACEAH atidarymai, Olimpiados atidarymas Vankuveryje 2010 m., Žiemos Olimpiados atidarymas Sočyje 2014 m., taip pat jie dalyvavo daugelyje kitų svarbių politikos, kultūros ir sporto pasaulio įvykių.
Dueto pasirodymų repertuaras labai užimtas, koncertų geografija – nuo Toronto iki Melburno. Kur jie bevažiuotų, kur be koncertuotų, juos visur sutinka ovacijos ir sėkmė! O viskas dėl to, kad tikrosios vertybės ne tik retos, bet ir paklausios. Bajan MIX yra nuostabūs: jų muzika užburia publiką šokiui, nuo jų muzikos žmonės pasikrauna, persipildo džiaugsmu ir įkvėpimu!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BAYAN MIX 10 metų/ БАЯН MIX 10 ЛЕТ T 2016-11-09 19:00 Vilniaus kongresų rūmai 16.00 - 31.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius