Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kino klasikos vakaras: ZABRISKIE POINT

K 2016-09-22 19:00
Kultūros fabrikas
Įvykęs renginys
JAV / Drama / 1970 / 110 min. / N-16 / LT-sub

Režisierius: Michelangelo Antonioni
Vaidina: Daria Halprin ir Markas Frechette’as

Markas – vienas iš protestuojančių studentų lyderių, įtariamas policininko nužudymu. Išnešti kudašių iš Los Andželo vaikinas mėgina nedideliu svetimu lėktuvu. Tinkamiausia kryptis – dykuma. Skrisdamas Markas pamato automobilį vairuojančią merginą. Tai jaunutė sekretorė Darja, važiuojanti į savo viršininko rezidenciją. Norėdamas atkreipti merginos dėmesį vaikinas keliskart rizikingai nusileidžia virš jos automobilio, kol galiausiai ji sustoja. Toliau kelionę Mirties slėniu jie tęsia kartu. Tačiau pasimylėjus jų keliai išsiskiria. Markas, norėdamas grąžinti lėktuvą, išskrenda į Los Andželą, Darja važiuoja į Finiksą. Per radiją ji išgirsta, kad Markas, besileisdamas lėktuvu, žuvo pašautas policijos. Pasiekusi savo kelionės tikslą, Darja suvokia jo beprasmiškumą.
Filmo pavadinime panaudotas vienas iš Mirties slėnio vietovardžių – Zabriskie Point. Vietos valdžia, sužinojusi, kad bus filmuojamos hipių sekso scenos, neįsileido filmo kūrėjų. Tai viena iš kultinių hipių kultūros juostų. Pagrindinius vaidmenis sukūrė neprofesionalūs aktoriai Daria Halprin ir Markas Frechette’as. Iki tol Markas dirbo dailide. Jį pastebėjo Bostono gatvėje, aršiai besiaiškinantį santykius su moterimi. Būtent toks temperamentas ir buvo reikalingas režisieriui.
Filme panaudotos grupių „Pink Floyd“, „The Youngbloods“, „The Kaleidoscope“, „The Rolling Stones“, „Grateful Dead“ kompozicijos. (N-16)

Renginio nuoroda: http://www.kulturosfabrikas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Kino klasikos vakaras: ZABRISKIE POINT K 2016-09-22 19:00 Kultūros fabrikas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki seanso
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- su „Kultūros fabriko“ draugų kortele („Kultūros fabriko“ draugų kortelė yra vardinė ir nuolaida taikoma tik kortelės savininko pirktam vienam bilietui. PRIVALOMA parodyti kartu su bilietu)
- moksleiviams, studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Bangų 5A Klaipėda Lietuva