Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gurmano pasirinkimas: NATŪRALUS PASIPRIEŠINIMAS + lietuviško vyno degustacija

Pn 2016-09-30 20:00
Kultūros fabrikas
3.00 - 4.00
Prancūzija, Italija / Dokumentika / 2014 / 85 min. / N-13 / LT-sub

Režisierius: Jonathan Nossiter

Vieno svarbiausių filmų apie vyndarystę „Mondovino“ režisierius Jonathanas Nossiteris grįžta į vyno pasaulį keldamas naujus klausimus apie drastiškus vyno pramonės pokyčius per pastarąjį dešimtmetį. Šį kartą priešas yra nebe globalizacija, o individuali visuomenė. Režisierius pasakoja apie keturis įkvepiančius italų vyndarius. Giovanna Tiezzi gyvena atnaujintame XI a. dvare. Jos valdose grūdai, vaisiai ir vynuogės auginami pagal dvaro įkūrėjų techniką. Corrado Dottori pabėgo iš pramoninio Milano į senelio ūkį, jį laiko agrokultūrine socialinio teisingumo išraiška. Elena Pantaleoni dirba tėvo vyno laukus, siekia sukurti utopišką realybę. Stefano Belloti, prieštaringas ūkininkas ir poetas, savo avangardiniame ūkyje Pjemonte suardo per amžius nusistovėjusias vynuogių auginimo taisykles. Kiekvieno jų bandymui sukurti natūralią, savarankišką ekologiškos vyndarystės pramonę nuožmiai priešinamasi. Natūraliųjų vynų šalininkai stoja į kovą su „naująja pasaulio ekonomikos tvarka“ siūlydami džiugias priemones, kurios pažadins maištingą kiekvieno mūsų sielą.

Renginio nuoroda: http://www.kulturosfabrikas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gurmano pasirinkimas: NATŪRALUS PASIPRIEŠINIMAS + lietuviško vyno degustacija Pn 2016-09-30 20:00 Kultūros fabrikas 3.00 - 4.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki seanso
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- su „Kultūros fabriko“ draugų kortele („Kultūros fabriko“ draugų kortelė yra vardinė ir nuolaida taikoma tik kortelės savininko pirktam vienam bilietui. PRIVALOMA parodyti kartu su bilietu)
- moksleiviams, studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Bangų 5A Klaipėda Lietuva