Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Eastern Music Festival RUMI FEST

Pn 2016-09-30 19:00 - S 2016-10-02 20:00
8.50 - 12.75
III Tarptautinis Rytų muzikos festivalis
RUMI FEST – tai vieta, kur Vakarai susitinka su Rytais

Rytų ir Vakarų susitikimo vieta ... Ši vieta egzistuoja ne tik kaip geografinė vietovė žemėlapyje, bet taip pat kaip vieta kiekvieno žmogaus sieloje, kur mūsų protai susitinka su mūsų jausmais, kur  mintys ir emocijos gyvena harmonijoje.

Menas, muzika ir poezija viską sujungia. Gyvenantys Vakaruose ar Rytuose, auklėjami skirtingų tradicijų, kalbantys skirtingomis kalbomis, įvairiapusiškai skirtingi ir tuo pačiu paprasti.

Mes visi – Žemės vaikai. Ir tegul muzikos renginys, šį rudenį, padės mums pajausti tai, kas jungia mus visus: artimųjų meilė , pasaulio grožis, jausmai ir emocijos, įkvėpimas ir džiaugsmas.

Kviečiame pasidalinti su mumis šią nuostabią muzikos ir kultūros švente, kuri tradiciškai organizuojama jau trečią kartą, rudenį, svetingoje Latvijos sostinėje - Rygoje.

DALYVIAI
Volkanas Indžuvezas
  - talentingas muzikantas pradėjo groti gitara mokykloje,jau vyresnėse klasėse , o groti instrumentu (nendrine fleita) jį mokino konservatorijos meistras, Kašifas Demirioza. Volkanas improvizuodamas  tradicinės turkiškos muzikos elementais,  sukūrė išskirtinį grojimo  stilių.

Hallâjvashân
Grupė „«Hallâjvashân» kuriai vadovauja Mam- Li-Merati – tai tradicinės persų muzikos  ir kurdų dainų sintezė, atliekama kurdų, persų, armėnų ir ispanų muzikiniais instrumentais.

Mam –Li (Mohamadali) Merati – kompozitorius,  multiinstrumentalistas  ir įrašymo inžinierius. Muzikiniu instrumentu Kamanche groja jau 20 metų.

Avšalomas Fardžunas – ansamblio „ Bustan Abraham" įkūrėjas, tai pat muzikantas ir atlikėjas rojantis kanūnė instrumentu . Kanūnė tai 90- stygų senovinis instrumentas,  fortepijono protėvis. Avšalomas groja netradiciniu būdu  Kanonė intrumentu, naudodamas platų panaudojimo spektrą, kuris sietinas su Rytų ir Vakarų muzika.

Avi Agababa – plačiai žinomas perkusininkas iš Izraelio. Vienas iš pirmųjų pradėjo tyrinėti ritmus ir muziką Viduržemio jūros regione. Jo veiklos stilių daugelis atpažįsta pagal platų garso diapazoną, bei stiprią muzikine kulminacija.

Vardanas Hovanisianas – puikus virtuozas, grojantis duduku. Muzikinius pagrindus jam suteikė Hačikas Hačaturianas, kuris yra pripažintas meistras. Išaugęs kartu su tradicine armėnų muzika, jis lengvai improvizuoja su skirtingų šalių muzika, derinant su liaudies ir džiazo ritmais.

Emre Giultekinas
Gultekino šeimoje muzika yra toks natūralus procesas , kaip ir kvėpavimas. Gimęs 1980 metais, La Louvière (Belgija), Emre atrado muziką  savo tėvo dėka. Šiandien Emre Giultekinas - yra brandus menininkas, užsiimantis įvairiais muzikiniais projektais, kurie sujungia įvairias muzikines tendencijas.

Valerijo Čakonas
Žinomas gitaristas ir Pasaulinės Gitaros Fiestos lauriatas iš Berlyno. Valerijo – Muzikos Akademijos Gnesinų vardo absolventas (Maskva ).

El Glorijo
Talentingas virtuozas - trimitininkas - daugelio džiazo festivalių laimėtojas. Jis su flamenko kolektyvu dirba jau keletą metų, ir puikiai jaučia rytų muzikos spalvas.

El Marito
Gitaristas, absolventas Flamenko Akademijos Kristinos Iren vardo (Sevilija).

Ksenija Čakon
Kilusi iš Peru. Ji virtuoziškai įsisavino grojimą mušamuoju instrumentu kahone.

Aivaras Hermanis
Baigė Liepojos muzikos Emilio Melngaiļio vardo mokyklą. Kaip profesionalus gitaristas groja grupėse kaip "Suvenirs", "Tip-top", "Modo", "Opus", "Remix", bei Raimondo Pauliaus ir Laima Vaikulė, grupės ansambliuose. Aivaras bendradarbiauja su Latvijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Liepojos simfoniniu orkestru ir Rusijos valstybiniu simfoniniu orkestru radijo ir televizijos. Su įvairiomis grupėmis koncertavo Rusijoje, Baltarusijoje, Lietuvoje, Estijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje ir kitose šalyse. Akomponavo ir kūrė mūziką filmams ir televizijos programoms, dalyvavo muzikinių ploktelių įrašymuose ir yra autorius, daugiau nei 100 dainų ir instrumentinių kūrinių.

Marcins Aužinč
Modonos vaikų muzikos mokyklos fortepijono klasės absolventas. Mokymus tęsė Rygos muzikos mokykloje ir šiuolaikinių ritmų Rygos Dome chorų mokykloje. Toliau tobulėjo, Marcis, studijavo su žymiais mokytojais: Reineer Baasun Van der Grinten Amsterdame, su Danijos kompozitoriumi ir gitaristu Kristianu Franku, Dave Liebmann ir kt. Šiuo metu atlieka kūrinius kartu su tokiais atlikėjais kaip Amber, Janis Stibelis, Intars Busulis, Laima Vaikulė, Raimondas Paulas, Kazha, Juststone ir kiti, taip pat grupėse City Jazz Big Band, Twin-Town, funk terapija, Deniss Paškevičs kvartetas.

Kaspars Zemitis
Vienas iš žymiausių meistrų grojantis akustine gitara Latvijoje. Jis labai populiarus muzikantas, kuris lengvai improvizuoja skritingias žanrais. Kaspars grojo legendinėje grupėje "Time after time", akomponavo pristatymus Lindos Lin, Intars Busulis ir Renars Kaupers, koncertavo su Latvijos radijo ir Latvijos valstybinio akademinio choru.

PROGRAMA
30.09.2016  Latvijos bendruomenės namai, Rīga, Merķeļa ielā, 13
19:00 Volkanas Indžuvezas (Turkija)
20:00 Hallâjvashân (Prancuzija)

01.10.2016 – Didžioji gildija, Rīga, Amatu iela, 6
18:00 Avšalomas Fardžunas ir Avi Agababa
19:00 Vardanas Hovanisianas ir Emre Giultekinas (Arminija – Belgija, Turkija-Belgija)

02.10.2016 – Didžioji gildija, Rīga, Amatu iela, 6
18:00 Akustinių gitarų TRIO AG 3‘o (Latvija)
19:00 Kelionė į Andaluziją (Ispanija)

Renginio nuoroda: http://RUMIFEST.LV

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Festivalio renginiai