Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

 

 • Kas yra bilietas?
Ats.: Bilietas yra dokumentas, suteikiantis jo turėtojui teisę dalyvauti renginyje pagal jame nurodytas sąlygas.
 • Kas yra e.bilietas?
Ats.: E.bilietas - elektroninis bilietas, kurį galima įsigyti internetu, apsilankius „Bilietų Pasaulis“ interneto svetainėje. Už elektroninį bilietą galima atsiskaityti tiek kreditine kortele, tiek ir per elektroninę bankininkystę. Elektroninis bilietas siunčiamas „pdf“ formatu pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu. Norint bilietą gauti reikiamu formatu, savo kompiuteryje reikia turėti „Adobe Reader“ programą.
 • Ar galima internetu rezervuoti bilietą?
Ats.: „Bilietų Pasaulis“ nesuteikia galimybės rezervuoti bilietus į renginius puslapyje www.bilietupasaulis.lt.
 • Ar galima internetu įsigyti bilietus atsiskaitant kreditine kortele?
Ats.: Perkant bilietus internetu, galima atsiskaityti kreditine kortele.
 • Kokie yra bilietų gavimo būdai atsiskaitant už bilietus kreditine kortele puslapyje www.bilietupasaulis.lt?
Ats.: Bilietų gavimo būdai: el. bilietas (jeigu nenumatyta kitaip), atsiėmimas kasoje (paslaugos kaina 1,45 Eur/ bilietą) bei bilieto pristatymas kurjerio pagalba (paslaugos kaina nuo 6,37 Eur iki 69,50 Eur už pristatymą).
 • Įsigyjus bilietus internetu ir apmokėjus kreditine kortele kada galima juos atsiimti?
Ats.:  Pasirinkus pristatymo būdą "Atsiėmimas kasoje", saugumo sumetimais,  bilietai yra sugeneruojami po 72 val. Atsiimant bilietus kasoje, su savimi reikia turėti asmens tapatybės kortelę bei kortelę, kuria buvo pirkti bilietai. Bilietus gali atsiimti tik tas žmogus, kurio vardu yra išduota kreditinė kortelė. Pirkti bilietus internetu ir apmokėti kreditine kortele galima likus ne mažiau kaip  trim dienom iki renginio pradžios.
 • Ar galima rinktis vietas?
Ats.: Perkant bilietus internetu yra galimi keli būdai: arba sistema parenka pačias geriausias vietas, arba pats pirkėjas renkasi norimas vietas. Pastaruoju atveju reikia pasirinkti „Vietų pasirinkimas“ galimybę ir rinktis vietas salėje, pagal pageidaujamą kainos kategoriją. Rinktis vietas galima ir kasose.
 • Ar galima atsiskaityti kortele „Bilietų Pasaulis“ kasose?
Ats.:  Didžiojoje dalyje "Bilietų Pasaulis" kasų galima atsiskaityti įvairių tipų kortelėmis.
 • Ar gali su e.bilietu pakliūti į renginį žiūrovas, kurio vardas bei pavardė nenurodyti ant e.bilieto?
Ats.: Jeigu e.bilietas buvo pirktas pirkėjo, kurio vardas bei pavardė nurodyti ant e.bilieto, bet tas pirkėjas negali nuvykti į renginį ar bilietas yra dovanotas, su tuo bilietu kitas žiūrovas tikrai paklius, nes tikrinamas bilieto ID ir barkodas, bet ne asmens tapatybė.
 • Kokie taikomi mokesčiai „Bilietų Pasaulis“ sistemoje?
Ats.: Yra taikomi šie mokesčiai:
 1. Paslaugos mokestis iki 1,16 Eur / bilietą;
 2. Bilieto rezervavimo mokestis – 1,45 Eur / bilietą;
 3. Bilieto atsiėmimas kasoje – 1,45 Eur / bilietą;
 4. Trečiųjų asmenų taikomi mokesčiai. Daugiau informacijos prie renginio aprašymo.
 • Kaip galima gauti sąskaitą-faktūrą už įsigytus bilietus?
Ats.: Sąskaitą-faktūrą gali išrašyti UAB „Bilietų Pasaulis“ pagal organizatoriaus įgaliojimą. Jeigu organizatorius neįgalioja UAB „Bilietų Pasaulis“ išrašyti sąskaitas-faktūras, reikia kreiptis tiesiai į renginio organizatorių. Išrašant sąskaitą-faktūrą, reikia pateikti: įmonės rekvizitus bei bilietų ID.
 • Ar galima grąžinti bilietus? 
Ats.: Bilietus grąžinti galima tik tuo atveju, jeigu renginys buvo atšauktas ar pasikeitė jo data. Bilietai grąžinami užpildžius už įsigytus bilietus pinigų grąžinimo prašymą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietupasaulis.lt/userfiles/prasymas-bilietu-grazinimui.doc
Norint susigrąžinti pinigus už bilietus užtenka užpildyti prašymą, pasirašytą išsiųsti el. paštu info@bilietupasaulis.lt arba paštu: UAB „Bilietų Pasaulis“, Trakų g. 7-15, Vilnius (išskyrus atvejus, kai renginio organizatorius nurodo kitaip). Gavus prašymą pinigai bus pervesti į nurodytą sąskaitą.
 • Kur yra „Bilietų Pasaulis“ kasos?
Ats.: „Bilietų Pasaulio“ kasų sąrašą rasite čia.
 • Ar galima bilietus įsigyti su nuolaida?
Ats.: Kadangi UAB „Bilietų Pasaulis“ veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas,  savavališkai nuolaidų netaiko. Nuolaidos taikomos tik renginio organizatoriaus nurodymu. Apie nuolaidas galite sužinoti prie renginio aprašymo.

1588 - NEMOKAMA* informacija telefonu!
* Paslauga teikiama visą parą pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus.